M.Korbeta „Rokasgrāmata ātrai redzes uzlabošanai”

M.Korbeta „Rokasgrāmata ātrai redzes uzlabošanai”

Grāmata latviešu valodā, izdota 1992.g. izdevniecībā Avots.

M.Korbeta (1889.-1962) veltīja savu dzīvi dabiskās redzes atjaunošanai pēc tam, kad V.Beitsa metode palīdzēja viņas vīram atgūt normālu redzi un tikt vaļā no pastāvīgām galvassāpēm un draudošā akluma. Viņa kļuva par V.Beitsa skolnieci un darba turpinātāju, pati izaudzināja daudz sekotāju, kas visā pasaulē turpina V.Beitsa uzsākto svētīgo darbu.

Šajā grāmatiņā sniegts skaidrojums par to, kā darbojas normāla acs, kā redzi ietekmē sasprindzinājums, kā tikt vaļā no šī sasprindzinājuma. Doti arī konkrēti vingrinājumi, kā normalizēt redzi. Esmu pati pielietojusi šos vingrinājumus un sekmīgi atjaunojusi redzi, kad tā pirmo reizi „sašūpojās”.

Uzmanību! Esiet ļoti piesardzīgi ar šajā grāmatā aprakstīto solarizācijas vingrinājumu – tur ieteikta skatīšanās tieši saulē, vienlaicīgi gan acis mirkšķinot. Lai arī pats V.Beitss savā dabiskās redzes atjaunošanas programmā pielietoja tiešu saules gaismas iedarbību uz acīm, mūsdienu dabiskās redzes skolotāji neiesaka raudzīties tieši saulē, jo pastāv liels risks iegūt tīklenes apdegumu. Ja tomēr šo vingrinājumu veiciet tā, kā to apraksta M.Korbeta, esiet ļoti piesardzīgi un apzinieties, ka paši uzņematies šo risku, un pēc tam var ilgstoši sāpēt acis.