Praktiskās nodarbības

Praktiskās nodarbības – manā vadībā vairs nenotiek, bet tās vada mana darba turpinātāji.

Nodarbībās uzzinām par trīs būtiskākajiem vājas redzes iemesliem, apgūstam un daudzreiz atkārtojam galvenos vingrinājumus, kas palīdz apturēt redzes pavājināšanos, veicina redzes atjaunošanos un iemāca ikdienā lietot acis tā, lai saglabātu normālu redzi līdz sirmam vecumam. Tiek apgūti dažādi specifiski vingrinājumi redzes asuma trenēšanai, vājākās acs trenēšanai, astigmātisma novēršanai, kā arī iemācāmies kontrolēt sava prāta ietekmi uz skatīšanās paradumiem un redzes kvalitāti.

Iemācāmies  mainīt domas un pārliecību par savu acu un redzes stāvokli, pilnvērtīgi un vienādi izmantot abas acis, rūpēties par acu, prāta un dvēseles sabalansētu un  harmonisku stāvokli, neraugoties uz dažādu ārējo faktoru iespējamo ietekmi.

Nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kam viena acs praktiski neredz – tiem jādarbojas individuāli.

Praktiskās nodarbības šobrīd vada mani skolnieki – dabiskas redzes konsultanti, kurus esmu apmācījusi.

Savu 15 gadu pieredzi esmu apkopojusi grāmatā “Atjauno redzi pats!“. Vari to izmantot kā ceļvedi savas redzes atjaunošanā un saglabāšanā. Grāmatā atradīsi skaidrojumus par dažādu redzes traucējumu cēloņiem, vingrinājumus un jaunus paradumus redzes uzlabošanai, kā arī, izmatojot kvadrātkodus, izdrukāt palīgmateriālus vingrinājumiem un klausīties audioierakstus palmingu meditācijām.