Praktiskās nodarbības

Praktiskās nodarbības

Ir cilvēki, kam piemīt liels gribasspēks un neatlaidība, un viņi spēj individuāli katru dienu veikt neskaitāmus vingrinājumus sava ķermeņa fiziskās un garīgās harmonijas pilnveidošanai. Mēs zinām, ka tādu cilvēku nav daudz. Nereti nākas vien atzīt, ka sevi šajā kategorijā nevaram ieskaitīt. Nebēdā! Daudzi ir atzinuši, ka visāda veida treniņi labāk izdodas tieši grupā – ne tikai tāpēc, ka pašam nekas nav jādomā, bet arī tāpēc, ka ļoti palīdz grupas kopējā enerģija un gaisotne!

Dabiskās redzes atjaunošana nav izņēmums – to var veikt arī nelielās grupās, un daudzi apgalvo, ka tieši grupas pozitīvais noskaņojums (ik palaikam taču kādam ir stāsts par skaidras redzes uzplaiksnījumu!) un redzes skolotāja padoms ir tas, kas ļoti motivē turpināt savas redzes atjaunošanu.

Praktiskās nodarbības  – viens cikls ietver 6 nodarbības. Nodarbības notiek trešdienu vakaros. Nodarbību vieta – Dabiskās veselības centrs ReCure – Baznīcas ielā 13 (www.recure.lv ), Rīgā.

Nodarbībās uzzinām par trīs būtiskākajiem vājas redzes iemesliem, apgūstam un daudzreiz atkārtojam galvenos vingrinājumus, kas palīdz apturēt redzes pavājināšanos, veicina redzes atjaunošanos un iemāca ikdienā lietot acis tā, lai saglabātu normālu redzi līdz sirmam vecumam. Tiek apgūti dažādi specifiski vingrinājumi redzes asuma trenēšanai, vājākās acs trenēšanai, astigmātisma novēršanai, kā arī iemācāmies kontrolēt sava prāta ietekmi uz skatīšanās paradumiem un redzes kvalitāti.

Iemācāmies  mainīt domas un pārliecību par savu acu un redzes stāvokli, pilnvērtīgi un vienādi izmantot abas acis, rūpēties par acu, prāta un dvēseles sabalansētu un  harmonisku stāvokli, neraugoties uz dažādu ārējo faktoru iespējamo ietekmi.

Nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kam viena acs praktiski neredz – tiem jādarbojas individuāli.

Ja esi ļoti aizņemts vai arī negribi strādāt grupā, varam vienoties par individuālām konsultācijām Rīgā, Dabiskās veselības centrā Recure, Baznīcas ielā 13..

Vēlreiz gribu uzsvērt, ka dabiskās redzes atjaunošanas programma nesniedz medicīniskus padomus, tā nav uzskatāma par jebkāda acu stāvokļa vai veselības traucējumu diagnozi, recepti vai ārstēšanu. Tā ir vispārējas dabas informācija, par kuras izmantošanu jebkurš pats uzņemas atbildību, tāpēc ieteicams vienlaicīgi ar programmas apgūšanu savas redzes uzraudzību un pārbaudi uzticēt profesionālam mediķim.