Kas ir dabiskas redzes atjaunošana?

Kas ir dabiskas redzes atjaunošana?

Dabiskās redzes atjaunošana ir ceļš atpakaļ uz dabisku redzi – bez zālēm un bez ķirurģiskas iejaukšanās. Tā nav medicīniska pieeja, tā nav arī ne mistika, ne buršanās. Tā drīzāk līdzinās jogai vai meditācijai un nodrošina patīkamu ceļu atpakaļ pie sava prāta un acu dzīvīgākas lietošanas. Tas ir process, kurā ļaujam aiziet vecajam paradumam „mēģināt saskatīt”, aizvietojot to ar vieglas, pārliecinātas redzes sajūtu. Ar šo pieeju dabiskās redzes skolotāji nevis izārstē redzi, bet iemāca katram pašam atgūt dabisku redzi un ikdienā pielietot pareizus skatīšanās paradumus.

Dabiskās redzes atjaunošanas metodes pamatlicējs, Ņujorkas acu ārsts V.Beitss ir devis iespēju atjaunot redzi tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Viņš izaudzinājis daudz skolnieku, kas joprojām pielieto šo metodi, pilnveidojuši to un izstrādājuši savas dabiskās redzes atjaunošanas programmas.

Vecākās paaudzes cilvēki atceras, ka padomju laikā skolās tika daudzināts Ļeņina sauklis – mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties! Izrādās, ka V.Beitss tāpat teicis par atslābināšanos – atslābinies, atslābinies un vēlreiz atslābinies!

Iemācoties pilnīgu atslābināšanos, vienlaicīgi uzturot acu un prāta dzīvīgumu, apgūstot labas redzes paradumus un iekšējo pārliecību, ka redze pastāvīgi uzlabojas, varam patiesi atjaunot dabisko redzi un izbaudīt prieku, it kā atgriežoties bērnībā un pusaudža gados, kad redze vēl bija skaidra.