SKOLOTĀJI

Viljams Beitss

Visu dabiskās redzes atjaunošanas programmu pamatā ir Ņujorkas acu ārsta Viljama Beitsa (1860.-1931.) izstrādātā metode. Viņš atklāja, ka viens no galvenajiem redzes pasliktināšanās iemesliem ir acu muskuļu pastāvīgs sasprindzinājums. Palmings-Beitsa izveidotais vingrinājums acu muskuļu sasprindzinājuma atslābināšanai, palīdzējis atgūt dabisku redzi tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

 

 

 

Margareta Korbeta

Margareta Korbeta

Mana pirmā skolotāja neklātienē bija Margareta Korbeta (1889.-1962.) caur savu „Rokasgrāmatu ātrai redzes uzlabošanai”. Pēc tam, kad brīnumainā kārtā V.Beitsa metode palīdzēja viņas vīram tikt vaļā no pastāvīgām galvassāpēm un draudošā akluma un atgūt normālu redzi, M.Korbeta nolēma savu dzīvi veltīt šī cildenā darba turpināšanai. Viņa kļuva par V.Beitsa skolnieci un darba turpinātāju, pati izaudzināja daudz sekotāju, kas izklīduši pa visu pasauli un turpina V.Beitsa uzsākto svētīgo darbu. M.Korbeta ir teikusi – redzei jārodas acīs tikpat viegli un bez piepūles, kā smaržai nāsīs, mūzikai ausīs, vai taustei, pirkstgaliem sajūtot samtu.

 

Gregs Maršs

Gregg Marsh

Mans skolotājs klātienē ir Gregs Maršs – Denveras (ASV, Kolorado štats) Labākas redzes centra dibinātājs. Viņš pats kopš bērnības bijis ļoti tuvredzīgs (vienā acī mīnus 14, otrā mīnus 12 dioptrijas), bet, pielietojot Beitsa metodi gan no grāmatām, gan tieši pie dabiskās redzes skolotājiem, atguvis normālu redzi un nu jau vairāk kā 20 gadus palīdz atgūt redzi citiem. Gregs Maršs izstrādājis programmu, kurā uzsver, ka redzi nevar atjaunot tikai ar fiziskiem vingrinājumiem – ir jāatgūst ticība savai redzei. Nereti tieši prāts ir tas, traucē pieņemt faktu, ka varam redzēt labi. Gregs uzsver, ka jebkas, ko darām ar milzīgu piepūli un „par katru cenu”, rada sasprindzinājumu redzes sistēmā un pavājina redzi. Gregs Maršs savā programmā pielieto arī Emocionālās brīvības tehnikas, kas dod pārsteidzošus redzes uzlabojumus gadījumos, kad redzes pasliktināšanās saistīta ar emocionālu stresu. Gregs ir brīnišķīgs, sirsnīgs cilvēks, kas ar savu rāmo mieru, iejūtību un jā, arī ar humoru, tiešām spējis palīdzēt tūkstošiem cilvēku, kam rūp sava redze. Grega Marša programmu apguvu klātienē Denverā, saņēmu arī Dabiskās redzes skolotājas sertifikātu.