PIEDĀVĀJUMI

Ja vēlies savā klubiņā, darba vietā, skolā vai domu biedru lokā noorganizēt kādu no  zemāk minētajiem pasākumiem, zvani vai raksti Vijai – 26514951, vijab15@gmail.com, (vija@atjaunoredzipats.lv)!   Patreiz nenotiek!


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Individuāla konsultācija
Vienu stundu ilga konsultācija digitālajā platformā ZOOM – redzes problēmu noskaidrošana, atbilstošu vingrinājumu aprakstu un palīgmateriālu saņemšana.
Pieteikšanās – vijab15@gmail.com, (vija@atjaunoredzipats.lv) vai zvanīt 26514951.
 

Ievadlekcija – Ieskats dabiskas redzes atjaunošanā

Pasākums var notikt tikai saskaņā ar noteiktajiem ierobežojumiem

3 stundas, jebkādai interesentu auditorijai, jebkurā vietā Latvijā, uz kurieni kursē autobuss no Rīgas, un ja organizators nodrošina atbilstošas telpas un vismaz 20 klausītājus. Ievadlekcijā noskaidrosim:
 
 • Ko mēs zinām par redzi un acīm
 • Kāpēc rodas neskaidra redze
 • Kas ir dabiskās redzes atjaunošana
 • Kā savu redzi katrs pats var uzlabot
 • Varbūt nemaz nevajag krāt naudu lāzroperācijai
 • Praktiski ieteikumi un vingrinājumi
 • Jautājumi – atbildes

Seminārs – Dabiskas redzes saglabāšana

Pasākums var notikt tikai saskaņā ar noteiktajiem ierobežojumiem

Tiem, kam redze vēl pagaidām skaidra (3 stundas). Jebkādai interesentu auditorijai, jebkurā vietā Latvijā, uz kurieni kursē autobuss no Rīgas, un ja organizators nodrošina atbilstošas telpas un vismaz 20 klausītājus. Seminārā noskaidrosim:
 
 • Kurā brīdī pazaudējam skaidru redzi un kāpēc
 • Pareizi skatīšanās paradumi, dzīvesveids
 • Pozitīva un godīga attieksme pret visu, kas notiek apkārt
 • Emociju izvērtēšana, paļaušanās, relaksācija
 • Ieteicamie ikdienas vingrinājumi redzes saglabāšanai
 • Jautājumi – atbildes

Seminārs – Ko vecākiem vajadzētu zināt par savu bērnu redzi

Pasākums var notikt tikai saskaņā ar noteiktajiem ierobežojumiem

2 stundas, jebkādai interesentu auditorijai, jebkurā vietā Latvijā, uz kurieni kursē autobuss no Rīgas, un ja organizators nodrošina atbilstošas telpas un vismaz 20 klausītājus. Seminārā iegūsim izpratni par to, ko un kā bērnam vajadzētu un ko nevajadzētu darīt, lai saglabātu skaidru, dabisku redzi.  

Seminārs – Ko skolotājiem vajadzētu zināt par 1.-4. klašu bērnu redzi

Pasākums var notikt tikai saskaņā ar noteiktajiem ierobežojumiem

2 stundas, jebkādai interesentu auditorijai, jebkurā vietā Latvijā, uz kurieni kursē autobuss no Rīgas, un ja organizators nodrošina atbilstošas telpas un vismaz 20 klausītājus. Seminārā iegūsim izpratni par iespējām, kā skolotājs var veicināt bērna dabiskas redzes saglabāšanos un kā palīdzēt tiem bērniem, kam jau parādās pirmās redzes problēmas.

Praktisko nodarbību kurss – Dabiskas redzes atjaunošana un saglabāšana

Pašreiz nevar notikt noteikto ierobežojumu dēļ

Kurss ietver trīs nodarbību ciklus:Pirmais ir pamata cikls steidzīgajiem – ātrā palīdzība. Tajā var uzzināt par trīs būtiskākajiem vājas redzes iemesliem, apgūt un daudzreiz atkārtot galvenos vingrinājumus, kas palīdz apturēt redzes pavājināšanos, veicina redzes atjaunošanos un iemāca ikdienā lietot acis tā, lai saglabātu normālu redzi līdz sirmam vecumam.Otrajā turpina darboties mērķtiecīgie, kas apguvuši pirmo ciklu un vēlas apgūt dažādus specifiskus vingrinājumus redzes asuma trenēšanai, vājākās acs trenēšanai, astigmātisma novēršanai, kā arī kontrolēt sava prāta ietekmi uz skatīšanās paradumiem un redzes kvalitāti.Trešajā turpina darboties viedie, kas apguvuši pirmo un otro ciklu, un vēlas mainīt domas un pārliecību par savu acu un redzes stāvokli; pilnvērtīgi un vienādi izmantot abas acis, rūpēties par acu, prāta un dvēseles sabalansētu un  harmonisku stāvokli, neraugoties uz dažādu ārējo faktoru iespējamo ietekmi.

Katrs cikls sastāv no četrām nodarbībām, četras trešdienas pēc kārtas, katra nodarbība ilgst 2 stundas. Nodarbību vieta – Dabiskās veselības centrs RECURE, Baznīcas iela 13, Rīga. Minētajās nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kam viena acs praktiski neredz – tiem nepieciešama individuāla konsultācija.

Nedēļas nogales seminārs  – Dabiskas redzes atjaunošana

Pašreiz nevar notikt noteikto ierobežojumu dēļ

2 dienas, jebkādai interesentu auditorijai, jebkurā vietā Latvijā, uz kurieni kursē autobuss no Rīgas, un ja organizators nodrošina atbilstošas telpas un vismaz 20 klausītājus.
Seminārs domāts tiem, kas grib uzlabot savu redzi, bet nedzīvo Rīgā vai nevar izbraukāt uz praktiskajām nodarbībām Rīgā. Semināru var organizēt kādā viesu namā, kas atrodas jaukā, dabas ieskautā vietā, kur visi dalībnieki paliek arī pa nakti. Semināra gaitā dalībnieki apgūst to pašu, ko 6 praktiskajās nodarbībās Rīgā, tikai viss tiek apgūts divās dienās – intensīvi un koncentrēti – gan teorija, gan ieteikumi un praktiski vingrinājumi.