JAUNUMI

Jaunumi 2018.gadā

 

 

Nākamais praktisko nodarbību kurss pagaidām atlikts, jo nav pietiekami daudz interesentu grupas  izveidei.

Pieteikšanās – vijab15@gmail.com.

Palminga meditāciju ierakstu iegāde

Daudzi no Jums ir vairākkārt izteikušies, ka labprāt iegādātos palminga meditāciju audioierakstus, kuri palīdzētu atslābināties un tikt vaļā no uzmācīgām domām, kas neļauj pilnībā nodoties palmingam. Tas beidzot ir noticis – sadarbībā ar studiju Jūties labi!  ir ierakstītas 7 meditācijas:

  1. Palmings iesācējam
  2. Redzes sistēmas atveseļošana
  3. Pavasaris pie Abavas
  4. Atceries skaidro redzi bērnībā
  5. Rudens Siguldā
  6. Ziemassvētki
  7. Gaisma Tavā sirdī

Kopējais meditāciju garums ir 1 stunda 38 minūtes. Tās ir MP3 formātā un klausāmas no datora, vai no telefona – kā ērtāk. Komplekta cena – 9 eiro. Lai iegādātos šo komplektu, aizpildi anketu, veic apmaksu un, kad naudiņa  būs nonākusi galapunktā, e-pastā saņemsi saiti, kur varēsi meditācijas ielādēt savā datorā.

Anketu meklē šeit: http://ej.uz/JLieraksti

———————————————————————————————————————————–

Tiem, kas jau izgājuši sešu praktisko nodarbību ciklu – jūs varat ierasties uz jebkuru šobrīd notiekošo praktisko nodarbību un par simbolisku samaksu – diviem eiro –  piedalīties nodarbībā – atkārtot jau zināmo, atgūt piemirsto, dalīties savā pieredzē ar iesācējiem un nostiprināt tik ļoti nepieciešamo pārliecību par savas redzes atjaunošanos.
 

Informācija par nodarbību laikiem un saturu – sadaļā Kalendārs.

—————————————————————————————————–

Īpašs piedāvājums!

Ja nevari izdomāt, ko saviem mīļajiem dāvināt vārda vai dzimšanas dienā, varbūt vēlies uzdāvināt viņiem iespēju uzzināt, kas ir dabiskas redzes atjaunošana un kā paši varam sev palīdzēt?

Dāvanu karte piedāvā ievadlekciju – ieskatu dabiskas redzes atjaunošanā.

Par Dāvanu kartes iegādi, kā arī par ievadlekcijas datumu, laiku un vietu zvani Vijai – 26514951 vai  raksti – vijab15@gmail.com!