JAUNUMI

Jaunumi 2019.gadā

18.septembrī 18.00 Baznīcas ielā 13 sākas jauns praktisko nodarbību cikls. Pieteikšanās – vijab15@gmail.com, 26514951. Grupas nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kas zaudējuši redzi vienā actiņā.

Tiem, kas jau apguvuši Beitsa metodi pie Vijas Bušas – atkal varēsiet piebiedroties šajās nodarbībās Recure centrā, Baznīcas ielā 13.

19. septembrī plkst. 18.30 notiks pirmais vebinārs Facebook  grupā Rāmais rudens palmings. Šajā maksas grupā piesakās un piedalās tie, kas  kopā ar mani jau apguvuši V.Beitsa redzes atjaunošanas metodi.

Manā FACEBOOK lapā ACU DRAUGIhttps://www.facebook.com/acudraugi/ arī turpmāk notiks dažādi vebināri. Būs arī tādi, kas domāti iesācējiem. Sekojiet līdzi informācijai!

———————————————————————————————————-

Īpašs piedāvājums!

Ja nevari izdomāt, ko saviem mīļajiem dāvināt vārda vai dzimšanas dienā, varbūt vēlies uzdāvināt viņiem iespēju uzzināt, kas ir dabiskas redzes atjaunošana un kā paši varam sev palīdzēt?

Dāvanu karte piedāvā ievadlekciju – ieskatu dabiskas redzes atjaunošanā.

Par Dāvanu kartes iegādi, kā arī par ievadlekcijas datumu, laiku un vietu zvani Vijai – 26514951 vai  raksti – vijab15@gmail.com!