JAUNUMI

Jaunumi 2019.gadā

Tagad var pieteikties uz nākamo praktisko nodarbību ciklu, bet tā sākuma datums pagaidām nav noteikts. Pieteikšanās – vijab15@gmail.com, 26514951. Grupas nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kas zaudējuši redzi vienā actiņā.

Tiem, kas jau apguvuši Beitsa metodi pie Vijas Bušas – atkal varat piebiedroties šajās nodarbībās Recure centrā, Baznīcas ielā 13.

10. decembrī plkst. 19.00 notiks nākamais vebinārs -palmings Facebook-ā manā lapā ACU DRAUGI.  Šajā maksas grupā piesakās un piedalās tie, kas  kopā ar mani jau apguvuši V.Beitsa redzes atjaunošanas metodi.

Manā FACEBOOK lapā ACU DRAUGIhttps://www.facebook.com/acudraugi/ arī turpmāk notiks dažādi vebināri. Būs arī tādi, kas domāti iesācējiem. Sekojiet līdzi informācijai!

———————————————————————————————————-

Īpašs piedāvājums!

Ja nevari izdomāt, ko saviem mīļajiem dāvināt vārda vai dzimšanas dienā, varbūt vēlies uzdāvināt viņiem iespēju uzzināt, kas ir dabiskas redzes atjaunošana un kā paši varam sev palīdzēt?

Dāvanu karte piedāvā ievadlekciju – ieskatu dabiskas redzes atjaunošanā.

Par Dāvanu kartes iegādi, kā arī par ievadlekcijas datumu, laiku un vietu zvani Vijai – 26514951 vai  raksti – vijab15@gmail.com!