KALENDĀRS

Pasākumu kalendārs 2019.gadam 

23.martā Rīgādeju studijas ‘’Dzirnas’’ telpās Lāčplēša ielā 106/108, notiks Latvijā lielākais pašizaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…

Tajā piedalīsies arī Vija Buša ar meistarklasi ”Kā saglabāt labu redzi tehnoloģiju laikmetā”. Vairāk informācijas - https://festivals.memorywater.lv/lv/

 

20.martā sāksies jaunais praktisko nodarbību kurss. Tas būs četru (nevis sešu!) nodarbību cikls – četras nedēļas pēc kārtas, trešdienās – pa dienu no 14.00 – 16.00 vai  vakaros no 18.00 – 20.00. Nodarbību vieta  -  Dabiskās veselības centrs ReCure, Baznīcas ielā 13, Rīgā. Pēc pirmā cikla sekos 2.un 3.cikls, vairāk informācijas par to sadaļā “kas un kur notiek – Praktiskās nodarbības”.

Pieteikšanās – vijab15@gmail.com vai 26514951. Šajās nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kam redze saglabājusies tikai vienā actiņā.

Pieteikšanās uz šo ciklu ir slēgta

———————————————————————————————————-

Tiem, kas jau izgājuši praktisko nodarbību cikklujūs varat ierasties uz jebkuru šobrīd notiekošo praktisko nodarbību un par simbolisku samaksu – diviem eiro –  piedalīties nodarbībā – atkārtot jau zināmo, atgūt piemirsto, dalīties savā pieredzē ar iesācējiem un nostiprināt tik ļoti nepieciešamo pārliecību par savas redzes atjaunošanos.

 ———————————————————————————–