Praktiskās nodarbības

Praktiskās nodarbības

Praktiskās nodarbības  ietver 3 četru nodarbību ciklus. Nodarbības notiek trešdienu vakaros. Nodarbību vieta – Dabiskās veselības centrs ReCure – Baznīcas ielā 13 (www.recure.lv ), Rīgā.

Vairāk par nodarbību cikliem:

Pirmais ir pamata cikls steidzīgajiem – ātrā palīdzība. Tajā var uzzināt par trīs būtiskākajiem vājas redzes iemesliem, apgūt un daudzreiz atkārtot galvenos vingrinājumus, kas palīdz apturēt redzes pavājināšanos, veicina redzes atjaunošanos un iemāca ikdienā lietot acis tā, lai saglabātu normālu redzi līdz sirmam vecumam.

Otrajā turpina darboties mērķtiecīgie, kas apguvuši pirmo ciklu un vēlas apgūt dažādus specifiskus vingrinājumus redzes asuma trenēšanai, vājākās acs trenēšanai, astigmātisma novēršanai, kā arī kontrolēt sava prāta ietekmi uz skatīšanās paradumiem un redzes kvalitāti.

Trešajā turpina darboties viedie, kas apguvuši pirmo un otro ciklu, un vēlas mainīt domas un pārliecību par savu acu un redzes stāvokli; pilnvērtīgi un vienādi izmantot abas acis, rūpēties par acu, prāta un dvēseles sabalansētu un  harmonisku stāvokli, neraugoties uz dažādu ārējo faktoru iespējamo ietekmi.

Minētajās nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kam viena acs praktiski neredz – tiem jādarbojas individuāli.

Pieteikšanās – raksti Vijai Bušai – vijab15@gmail.com, (vija@atjaunoredzipats.lv) vai zvani 26514951