Praktiskās nodarbības

Praktiskās nodarbības

Ir cilvēki, kam piemīt liels gribasspēks un neatlaidība, un viņi spēj individuāli katru dienu veikt neskaitāmus vingrinājumus sava ķermeņa fiziskās un garīgās harmonijas pilnveidošanai. Mēs zinām, ka tādu cilvēku nav daudz. Nereti nākas vien atzīt, ka sevi šajā kategorijā nevaram ieskaitīt. Nebēdā! Daudzi ir atzinuši, ka visāda veida treniņi labāk izdodas tieši grupā – ne tikai tāpēc, ka pašam nekas nav jādomā, bet arī tāpēc, ka ļoti palīdz grupas kopējā enerģija un gaisotne!

Dabiskās redzes atjaunošana nav izņēmums – to var veikt arī nelielās grupās, un daudzi apgalvo, ka tieši grupas pozitīvais noskaņojums (ik palaikam taču kādam ir stāsts par skaidras redzes uzplaiksnījumu!) un redzes skolotāja padoms ir tas, kas ļoti motivē turpināt savas redzes atjaunošanu. Pēc sešu nodarbību cikla beigšanas pastāv iespēja vismaz reizi mēnesī tikties „acu draugu” klubiņā, lai dalītos pieredzē, nopietni vingrinātos un papildinātu savas zināšanas redzes atjaunošanā.

Ja esi ļoti aizņemts vai arī negribi strādāt grupā, varam vienoties par individuālām nodarbībām ar programmas Skype palīdzību.

Vēlreiz gribu uzsvērt, ka dabiskās redzes atjaunošanas programma nesniedz medicīniskus padomus, tā nav uzskatāma par jebkāda acu stāvokļa vai veselības traucējumu diagnozi, recepti vai ārstēšanu. Tā ir vispārējas dabas informācija, par kuras izmantošanu jebkurš pats uzņemas atbildību, tāpēc ieteicams vienlaicīgi ar programmas apgūšanu savas redzes uzraudzību un pārbaudi uzticēt profesionālam mediķim.