Kā dabisko redzi var atjaunot?
Cilvēki nereti domā, ka viņi var uzlabot savu redzi, iepazīstoties ar dabiskās redzes atjaunošanas koncepciju. Ir gadījies satikt cilvēkus kas saka – esmu izlasījis tik daudz grāmatu par to, kā pašam atjaunot savu veselību, bet man nekas nav palīdzējis… . Ar to vien ir par maz. Progress sākas tikai tad, kad piedzīvojam patiesu atslābinājumu savās acīs un prātā. Un tas nerodas bez darba un pārliecības.
Vispirms gribu „likt aiz auss” – ja esi izlēmis, ka patiešām gribi atjaunot dabisku redzi, tev jāapzinās, ka katru dienu būs kāds brīdis laika jāveltī savām acīm. Tiem, kas saka, ka nav laika, V.Beitss atbild – tev ir tieši tikpat daudz laika izmantot savas acis pareizi, cik daudz tev ir laika izmantot tās nepareizi.
Dabiskās redzes atjaunošanas pirmais solis ir godīga apzināšanās, ka tu gribi iet šo ceļu, pēc tam – dziļa pārliecība, ka tas ir iespējams (un kāpēc gan ne, ja tūkstošiem citu cilvēku to ir spējuši?), un beigu beigās – darbs ar sevi, tāpat kā rīta rosme, fitnesa nodarbības vai krosiņš pēc darba. Ja jau rūpējies par savu ķermeni, tad rūpējies par visām tā daļām, arī par acīm!
Dabiskās redzes atjaunošanas programmā ir virkne dažādu atslābināšanās vingrinājumu, kurus var veikt gan no rīta, gan vakarā, gan arī dienas gaitā jebkurā brīdī un vietā. Programmā ietilpst arī visādi acu trenēšanas paņēmieni ar dažādiem palīglīdzekļiem. Bet pāri visam – pareizu stājas, kustēšanās un skatīšanās paradumu apgūšana visā dienas garumā. Un galvenais – nekas netiek darīts ar piepūli un par katru cenu – dabiskā redze atjaunojas tikai tad, ja iemācāmies visu veikt ar prieku, paļaušanos un pateicību.
V.Beitsa skolniece M.Korbeta skaidro – redzei jārodas acīs tikpat viegli (bez piepūles), kā smaržai nāsīs, mūzikai ausīs, vai taustei, pirkstgaliem skarot samtu.