KAS un KUR NOTIEK

 Praktiskās nodarbības

Ja esi izvēlējies iet šo ceļu – atjaunot dabisku redzi, vari pieteikties uz Vijas Bušas praktiskajām nodarbībām, kas notiek Dabiskās veselības centrā RECURE, Rīgā, Baznīcas iela 13, vienu reizi nedēļā, trešdienās.  Nodarbības organizētas 3 atsevišķos ciklos.  katrs cikls sastāv no četrām, divu stundu garām nodarbībām.

Pirmais ir pamata cikls steidzīgajiem – ātrā palīdzība. Tajā var uzzināt par trīs būtiskākajiem vājas redzes iemesliem, apgūt un daudzreiz atkārtot galvenos vingrinājumus, kas palīdz apturēt redzes pavājināšanos, veicina redzes atjaunošanos un iemāca ikdienā lietot acis tā, lai saglabātu normālu redzi līdz sirmam vecumam.

Otrajā turpina darboties mērķtiecīgie, kas apguvuši pirmo ciklu un vēlas apgūt dažādus specifiskus vingrinājumus redzes asuma trenēšanai, vājākās acs trenēšanai, astigmātisma novēršanai, kā arī kontrolēt sava prāta ietekmi uz skatīšanās paradumiem un redzes kvalitāti.

Trešajā turpina darboties viedie, kas apguvuši pirmo un otro ciklu, un vēlas mainīt domas un pārliecību par savu acu un redzes stāvokli; pilnvērtīgi un vienādi izmantot abas acis, rūpēties par acu, prāta un dvēseles sabalansētu un  harmonisku stāvokli, neraugoties uz dažādu ārējo faktoru iespējamo ietekmi.

Minētajās nodarbībās nevar piedalīties cilvēki, kam viena acs praktiski neredz – tiem jādarbojas individuāli.

Pieteikšanās – raksti Vijai Bušai – vijab15@gmail.com, (vija@atjaunoredzipats.lv) vai zvani – 26514951.

 

Acu draugu klubiņš

Mīļie draugi – tie, kas jau “izgājuši cauri” dabiskās redzes atjaunošanas nodarbību ciklam!

Aptaujas anketās daudzi no jums izteica vēlmi šad un tad sanākt kopā, lai dalītos savā pieredzē, kopīgi veiktu gan vecus, gan jaunus redzes atjaunošanasvingrinājumus, iepazītos ar jaunām atziņām, kā arī – lai vienkārši baudītu grupas labo gaisotni un pozitīvi “uzlādētos”.

2012.gada 8.oktobrī mēs sanācām kopā uz pirmo Acu draugu klubiņa pasākumu Pavasara studijā, Kuģu ielā 11-302 (www.pavasarastudija.1w.lv). Klubiņš turpina savu darbu. Par turpmākajām aktivitātēm vari uzzināt mājas lapas sadaļā KALENDĀRS.